+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Інженерна компанія АЕС розкриває правду про кондиціонери, розвіюючи міфи про сучасну кліматичну техніку

1. Від кондиціонера люди частіше хворіють

Один із поширених міфів про кондиціонери - це припущення, що вони сприяють захворюванням. Частково цей міф може бути правдою через неправильне використання кондиціонера. Основне правило для безпечної експлуатації кліматичної техніки - ретельне дотримання температурного режиму. Рекомендується підтримувати різницю між температурою в приміщенні та на вулиці не більше 5°С. Наприклад, якщо на вулиці температура +28°С, то на кондиціонері повинна бути встановлена не нижче +23°С. Різка зміна температури може справді вплинути на організм і стати джерелом застудних захворювань.

Також рекомендується уникати перебування під прямими потоками холодного повітря, що особливо важливо для офісних працівників. В офісі необхідно організувати розподіл повітряних потоків таким чином, щоб уникнути прямого впливу кондиціонера на працівників, запобігаючи появі постійного "холодного вітру". У будинках і квартирах рекомендується встановлювати кондиціонер далеко від диванів або ліжок, що дасть змогу насолоджуватися комфортним кліматом, мінімізуючи можливі негативні впливи на здоров'я.

У багатьох моделях кондиціонерів є функція, яка унеможливлює обдув людини.

2. Кондиціонер - розсадник бактерій

Не секрет, що на фільтрах кондиціонера накопичується пил і дрібне сміття, що з часом може сприяти утворенню цвілі. На щастя, це не відбувається миттєво: достатньо очистити кондиціонер перед початком сезону (1 раз на рік).

Ви можете проводити чищення фільтрів самостійно, дотримуючись інструкцій у посібнику з експлуатації, або можна скористатися послугами професіоналів, що особливо актуально для об'єктів з високим навантаженням, де кондиціонери працюють інтенсивно.

Регулярне обслуговування допомагає пристрою ефективно функціонувати і продовжує термін його служби, а також підтримує здоровий клімат у приміщенні.

А ще сучасні кондиціонери оснащені функцією самоочищення або системами очищення повітря, що виключає можливість перетворення їх на розсадник бактерій.

3. Кондиціонер сушить повітря

Цей міф є правдивим, кондиціонер справді сушить повітря, АЛЕ не настільки сильно, щоб спричинити дискомфорт вашій шкірі або слизовим оболонкам, викликаючи кашель, наприклад.

Під час своєї роботи кондиціонер знижує вологість, а для того, щоб цього уникнути, необхідно провітрювати своє житло або інше приміщення щонайменше 2 рази на день для надходження чистого і вологого повітря.

Ще рішенням може стати купівля зволожувача повітря, який стане в пригоді і під час опалювального сезону.

4. Кондиціонер сильно шумить

У більшості людей кондиціонер викликає страх тим, що буде шуміти вночі і заважати спати. Сучасні моделі кондиціонерів мають технології шумопоглинання і низький рівень шуму. Вони працюють більш тихо та ефективно, забезпечуючи комфорт у вашому домі.

5. Кондиціонер споживає багато енергії

Сучасні кондиціонери мають енергоефективні технології, що знижує їх енергоспоживання, наприклад, інверторні.

Неправильно встановлений кондиціонер може споживати надмірну кількість електроенергії, тому рекомендуємо звернутися до наших кваліфікованих спеціалістів для професійної установки.

У більшості моделей є всіма нами улюблений Режим енергозбереження, де пристрій працює на невеликих обертах, тому й економить електроенергію

В інтернет-магазині кліматичної техніки АЕС ви знайдете великий вибір сучасних і енергоефективних кондиціонерів. Наші експерти запропонують вам кваліфіковану консультацію та професійний монтаж. Приємні ціни та висока якість гарантовані!

Створіть комфорт у своєму будинку з технікою від АЕС! heart


Пов'язані товари