+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Товари належної якості

Повернення або обмін товарів належної якості можливий відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" при дотриманні наступних умов:

  • З дня покупки пройшло не більше 14 днів;
  • Збережений товарний чек або інший розрахунковий документ;
  • Збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та оригінальна упаковка, товар не був у використанні.

У разі повернення товару при зазначених вище обставин продавець зобов'язаний повернути гроші в день коли товар повертається або інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж через 7 днів (для покупки в звичайному магазині, ст. 9, п. 3 Закону "Про захист прав споживачів ") або 30 днів (для покупки в інтернет-магазині, ст. 12. п. 4 Закону "Про захист прав споживачів"). Гроші відшкодовуються в той самий спосіб, як і здійснювалася оплата.

Поверненню або обміну підлягають товари при наявності гарантійного талона або видаткової накладної (чек, договір купівлі-продажу), мають товарний вигляд, в тому числі в заводську упаковку, з усіма укомплектованими аксесуарами, інструкціями та іншими пакувальними елементами та не мають слідів використання, або втручання в їх роботу. В іншому випадку ми маємо право відмовити в поверненні або обміні.

Товари неналежної якості

У разі, якщо куплений Вами товар протягом гарантійного терміну працює не коректно, потрібно надати нам оригінал акта з сервісного центру із зазначенням причини несправності і неможливості проведення ремонту.

Додаткова інформація про повернення або обмін

  • Поверненню або обміну підлягають усі товари, що були придбанні в інтернет-магазині AES.
  • Повернення товару можна зробити за адресою м. Хмельницький, вул. Водопровідна, буд. 75/1 або по домовленості
  • Гроші за товар можна отримати в той самий спосіб, як відбувалася оплата.

Для повернення або обміну товару, будь-ласка, зв'яжіться з нами будь-який зручним способом для попередження та уточнення деталей!

*Транспортні витрати на повернення або обмін бере на себе покупець в повному обсязі або по домовленості.

Потрібна допомога?
Ми з радістю проконсультуємо!