+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Дякуємо, що завітали на наш сайт!

Ви звернулися за адресою - ми будемо Вам корисні в вирішенні питань Клімату у Вашому будинку !

Декілька слів про нас

Перш за все, ми – люди, які об’єдналися в команду і щодня намагаємося ставати кращими, щоб наші клієнти були задоволені.

Все, що стосується клімату – це наша стихія! З 2009 року ми продаємо на ринку інженерні товари та послуги. Але не просто продаємо, а допомагаємо нашим Клієнтам створити здоровий, сприятливий та енергоефективний клімат в домівці, офісі чи на виробництві. Словом, за допомогою сучасних рішень в  опаленні, вентиляції і кондиціюванні, ми робимо все для комфортної праці та життя  людей, які до нас звертаються.

Наша команда розробила цей сайт, щоб кожен наш клієнт зміг отримати консультацію з питань клімату та підібрати собі обладнання, не виходячи з дому, в одному місці – в комплекті з доставкою та монтажем.

  • Наша тема – це створити для Вас або покращіти існуючу систему опалення, вентиляції та кондиціювання.
  • Наша мета – це стати лідерами на інженерному ринку, бути першими в реалізації кліматичних систем в побутовому та промисловому секторі в Україні.

Працюємо над цим щодня: вдосконалюємо навички, навчаємося, йдемо вгору повільно але впевненими кроками. Прогресуємо у своєму розвитку, слідкуємо за сучасними тенденціями та пропонуємо Вам конкурентні рішення.

Команда — найголовніше

У нас є професійні інженери проєктувальники, які вже понад 10 років займаються простими та складними об'єктами.

Наші партнери з монтажу  – це навчені, відповідальні та приємні люди, які якісно роблять свою роботу та ломають усі стереотипи щодо працівників даної сфери.

Ми прагнемо стати професіоналами у сфері клімату, плануємо будувати  економіку нашої держави, втілюючи сучасні єнергоєфективні рішення у сфері реалізации программ реконструціі та розвитку.

Наші Клиенти –  наші Герої, які подолали величезний рекламний бар'єр і довірилися нам. Ми щодня працюємо, аби відповідати Вашим найвищим очікуванням та намагаемося буди Вам максимально корисними, у вирішенні питань комфорту.


Оперативно та професійно консультуємо клієнтів по телефону, на сайті, через пошту, при зустічі на нашому офісі або на Вашому об’єкті. Завжди знаходимо час, щоб поспілкуватися з Вами, адже ми цінуємо кожного клієнта! Ми отримуємо кайф від нашої роботи і впевнені, що звернувшись до нас – Ви отримуєте нових друзів.

Вирішуємо Ваші проблеми

Телефонуйте нам, пишіть,  та заходьте в гості!

Ми знімемо з Вас усі проблеми, що пов’язані з проєктуванням, підбором та встановленням як кондиціонерів, сістеми вентиляціі, систем опалення  так і іншого кліматичного обладання, врахуємо Ваші побажання, розрахуємо кошторис. Надамо можливість зекономити значні кошти, використовууючи комплексний підхід по клімату в будівлях в цілому. Виконаємо роботу за всіма нормами, оформимо професійно документи та надамо гарантію. А перед здачею об’єкта – розповімо секрети як правильно користуватися кліматичним обладнанням, щоб воно слугувало довго та без перебійно.

АЕС – працюємо заради Вашого комфорту!

Потрібна допомога?
Ми з радістю проконсультуємо!