+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Потрібно встановити кондиціонер?

Монтаж кондиціювання будинку, квартири, офісу.

Оперативність

Робимо монтаж системи кондиціювання в оговорені терміни. Наші монтажникі мають необхідне обладнанняі, запропонуємо найкоротші терміни. Не спізнюємося. Приїзджаємо у визначений час.

Ціна

На монтаж системи кондиціювання ціна буде демократична. Ви отримуєте вартість професійного монтажу без додаткових доплат. Оптимальне співвідношення якість - ціна.

Гарантія

Надамо гарантію на монтажні роботи. Наші монтажники мають досвід  понад 10 років та постійно вдосконалюють свої навички, підвищують професійний рівень, проходять навчання.

"Система кондиціювання під ключ"

Кондиціювання під ключ - це прорахунок системи кондиціювання та обладнання, за потреби проектування, продаж матеріалів та професійне виконання монтажних робіт.

Виконані роботи з системи кондиціювання

Чому саме ми будемо Вам корисними з монтажу системи кондиціювання?

1

Вигідні ціни на обладнання та роботи

Оскільки ми продаємо обладнання для кондиціювання на території всієї України, маємо певний обсяг продаж, ми готові запропонувати нашим покупцям найкращі ціни на кондиціонери та інше обладнання для кондиціювання відомих брендів. Ціна на роботи з монтажу системи кондиціювання - ринкова ціна, яка склалася у Вашому регіоні на подібні послуги. Поєднання вигідної ціни на кондиціонери та професійне встановлення кондиціонерів робить нашу пропозицію найкращою!

2

Досвід виконаних робіт та рекомендації

Маємо великий досвід виконання робіт із монтажу системи кондиціювання. Маємо виконані обʼєкти у різних містах України. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими монтажниками, котрі мають необхідний досвід та професійну компетенцію з монтажу та обслуговуванню систем кондиціювання. Досвід роботи наших працівників від 10 років у монтажі кондиціонерів, вони  пунктуальні та чемні, завжди роблять прибирання після встановлення кондиціонера.

Шукаєте підрядника по кондиціюванню для Вашого приміщення?

Пропонуємо монтаж наступних видів систем кондиціювання:

Спліт-система

Ця система складається з 2 блоків, один з яких розміщується всередині приміщення, а другий - зовні. Найпоширеніша система кондиціювання. Низька ціна. Найбільш частіше зустрічається у побутовому використанні.

Мульти-спліт-система

Це комплекс з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Той же побутовий кондиціонер, але до зовнішнього блоку можна підключити пару (три та більше) внутрішніх блоків.

Моноблоки

Це тип кондиціонера, в якому обидва блоки (і зовнішній, і внутрішній) знаходяться в єдиному корпусі, часто його розміщують на маленьких коліщатах для більш зручного переміщення.

Фанкойли

Це ефективне устаткування, що використовується для охолодження і нагріву приміщення до заданої температури. Використовується у системі з тепловим насосом або чилером.

Мультизональна система

Найпрогресивніша система, у таких системах до одного зовнішнього блоку приєднується до 40 внутрішніх блоків різного типу і потужності. Зазвичай використовується при кондиціюванні комерційних приміщень. Називається VRV або VRF система.

Система чилер або тепловий насос-фанкойл

Це система, у якій холодоносієм є вода, до одного зовнішнього блоку (чилеру) підключають необмежену кількість внутрішніх блоків (фанкойлів) на будь-якій відстані.

Часті запитання щодо монтажу системи кондиціювання:

Пропонуємо Вашій увазі наш об'єкт - офіс у місті Хмельницький, де нашою командою було реалізовано системи кондиціювання, опалення та вентиляції

Монтаж систем кондиціювання:

Від монтажу побутових кондиціонерів до монтажу комерційних систем кондиціювання!

Отримайте професійний монтаж системи кондиціювання!Схожі статті
Консультації з кондиціювання
26.09.2022 28907
Консультації з кондиціювання
Як зробити якісну систему кондиціювання? Ми Вам розповімо! Інженерна компанія АЕС пропонує консультації для всіх, кому важливо отримати поради або певні рішення від спеціалістів щ..
Постачання обладнання для кондиціювання
29.11.2022 27847
Постачання обладнання для кондиціювання
Потрібно купити кондиціонер? Підібрати кондиціонер Вибір обладнання для кондиціювання Професійно допомагаємо підібрати необхідне обладнання для кондиціювання  приватних будинків, ..
Проектування кондиціювання
15.01.2023 28354
Проектування кондиціювання
Як отримати проект з кондиціювання? Ми з радістю Вам розповімо! Проектування кондиціювання повітря Оперативно Розуміємо своєчасність надання повної проектної документації з ко..
Монтаж кліматичних систем під ключ
31.01.2024 27230
Монтаж кліматичних систем під ключ
Потрібен професійний монтаж опалення, вентиляції та кондиціювання?   Замовити монтаж  Монтаж під ключ Інженерна компанія АЕС надає повний спектр ..
Монтаж кондиціонера Хмельницький
14.03.2024 183
Монтаж кондиціонера Хмельницький
Потрібен монтаж кондиціонера у Хмельницькому? Замовити монтаж кондиціонера! Встановлення кондиціонера в Хмельницьком - це... Оперативність Робимо установку кондиціонера в ..