+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Як отримати проект з кондиціювання?

Проектування кондиціювання повітря

Оперативно

Розуміємо своєчасність надання повної проектної документації з кондиціювання

Недорого

Демократичні та гнучки ціни. При постачанні обладнання - проектне рішення безкоштовно

Професійно

Багатий опит в проектуванні систем кондиціювання. Більш 100 виданих інженерних рішень

Індивідуальний підхід

Кожен Замовник отримує рішення з кондиціювання, якє відповідає конкретним умовам

Наші інженерні рішення з системи кондиціювання

Що потрібно зробити для отримання проекту системи кондиціювання та вентиляції?

1

Зателефонувати нам

Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексну консультацію з питань проектування кондиціювання. Ми відповімо на всі запитання щодо інженерних рішень, які ми пропонуємо.

2

Отримати пропозицію

Отримавши від Замовника інформацію щодо будівлі та бачення інженерних систем, надаємо пропозицію з проектування систем кондиціювання. Робимо проект безкоштовно, за умови постачання обладнання.

Проектуємо системи кондиціювання повітря з використанням обладнання

Спліт-системи

В наших рішеннях використовуємо спліт-системи, які ефективно вирішують питання кондиціювання

фанкойли

Маємо великий досвід використання фанкойлів, оскільки часто проектуємо системи на теплових насосах

VRV (VRF) системи

Ефективно використовуємо в наших рішеннях для деяких житлових, та, частіше, для комерційних та офісних будівель, торгових центрів.

чилери

Пропонуємо рішення для систем кондиціювання на великих площах, які мають високи показники ефективності.

Теплові насоси

Як правило, ми пропонуємо систему не тільки кондиціювання, а й систему клімату, що може працювати як на кондиціювання так і на опалення.

канальні системи 

Намагаємося використовувати міжстельовий простір та ніши для оптимального розміщення нашого обладнання.

Яке кондиціювання потрібне для Вашого будинку?

Навіщо робити проект системи вентиляції та кондиціювання повітря?

При проектуванні систем кондиціювання надаємо Замовнику документацію щодо охолодження будинку, але головним є те, що Ви отримуєте охолоджене повітря у достатьної кількості у Вашому будинку.

1

Інженерне рішення

При проектуванні Замовник отримує схему системи кондиціювання. Це схематичне зображення елементів, з яких будується кондиціювання. Робиться  прорахунок теплопритоків для будинку в цілому або для конкретного приміщення. Завдяки прорахункам стає зрозуміло, яка максимальна кількість холоду потрібна для цього приміщення. Після цього ми підбираємо обладнання та будуємо схему кондиціювання.  Маючи схему, вже досвідчений підрядник зможе виконати монтаж кондиціювання. Робимо систему охолодження будинку максимально затишною та неперенасиченою технікою.

2

Креслення системи кондиціювання

Надаємо всі необхідні креслення та привʼязки щодо розміщення обладнання. Вказуємо габарити обладнання, місця проходження фреонопроводів та воздуховодів. Завдяки кресленям стає зрозуміло, як саме організована система кондиціювання. Креслення кліматичних інженерних систем оптимізують працю дизайнера та дають змогу, на етапі задумки, пропонувати Замовнику оптимальні рішення.

3

Візуалізація системи кондиціювання

Робоча документація в 3D-зображенні. Замовник отримує від нас повну візуалізацію усіх елементів системи кондиціювання та обладнання. Завдяки такої деталізації стає максимально зрозуміло, як саме проводимо монтаж обладнання з кондиціювання, фреонотрас, та уніможливлює принципові помилки в монтажі. Також стає максимально зрозуміло, як виглядає обладнання, де воно встановлене та як у подальшому проводити обслуговання обладнання.

4

Професійний підбір обладнання

При проектуванні систем кондиціювання ми прораховуємо теплові притоки, та, відповідно призначенню приміщення, розраховуємо потужність обладнання. Враховуючи габарити, надійність та вартість, пропонуємо замовнику обладнання для кондиціювання згідно вказаного бюджету. Оптимізуємо систему до ефективного співвідношення ціна-якість. Використовуємо в пропозиції тільки продукцію надійних виробників. Враховуємо наявність сервісу.

5

Комплексне бачення клімату будинку

Проект системи кондиціювання - лише частина загального проекту інженерних рішень з клімату. Тому ми пропонуємо комплексне проектування - це не тільки кондиціювання, а ще й проект опалення та проект вентиляції. Такий підхід допомагає суттєво заощаджувати кошти на сплату комунальних платежів у подальшому, завдяки професійній системі клімату, яка потребує мінімум енергоносіїв, за рахунок використання енергоєфективного обладнання. Деяке обладнання має подвійне призначення - кондиціювання та опалення, це надає можливість оптимизувати загальні витрати на систему клімату. Тому, кажучи, про проект системи кондиціювання, треба усвідомлювати, що неможна відʼєднати якусь систему окремо, а треба розглядати питання комплексного підходу до клімату.

Вашої увазі пропонуємо візуалізацію проекта кондиціювання квартири. При проектуванні ми завжди пропонуємо розглянути систему мікроклімату в цілому, оскільки системи кондиціювання, опалення та вентиляції завжди поєднані. Тому на відео пропонуємо огляд проекта опалення, проекта вентиляції та проекта кондиціювання квартири:

Часті запитання

Вирішили замовити проект з кондиціювання?
Ми Вам зателефонуємо!Схожі статті
Проектування кліматичних систем під ключ
31.03.2014 27303
Проектування кліматичних систем під ключ
Як замовити проект систем опалення, вентиляції та кондиціювання? Ми Вам розповімо!  Проектування під ключ У житті сучасних людей система клімату відіграє найважливішу роль, тому щ..
Монтаж кондиціонера
29.06.2015 29037
Монтаж кондиціонера
Потрібно встановити кондиціонер? Замовити монтаж кондиціонера! Монтаж кондиціювання будинку, квартири, офісу. Оперативність Робимо монтаж системи кондиціювання в оговорені..
Консультації з кондиціювання
26.09.2022 28950
Консультації з кондиціювання
Як зробити якісну систему кондиціювання? Ми Вам розповімо! Інженерна компанія АЕС пропонує консультації для всіх, кому важливо отримати поради або певні рішення від спеціалістів щ..
Постачання обладнання для кондиціювання
29.11.2022 27886
Постачання обладнання для кондиціювання
Потрібно купити кондиціонер? Підібрати кондиціонер Вибір обладнання для кондиціювання Професійно допомагаємо підібрати необхідне обладнання для кондиціювання  приватних будинків, ..
Монтаж кондиціонера Хмельницький
14.03.2024 183
Монтаж кондиціонера Хмельницький
Потрібен монтаж кондиціонера у Хмельницькому? Замовити монтаж кондиціонера! Встановлення кондиціонера в Хмельницьком - це... Оперативність Робимо установку кондиціонера в ..