+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Як отримати проект опалення будинку?

Проектування систем опалення приватного будинку, квартири, офісу

Оперативно

Розуміємо своєчасність надання проекта індивідуального опалення для оптимізації термінів будівництва

Недорого

Демократичні та гнучкі ціни на проект опалення. При постачанні обладнання - проектне рішення надаємо безкоштовно

Професійно

Багатий опит в проектуванні опалення. Більш 1000 виданих інженерних рішень з опалення та клімату

Індивідуальний підхід

Кожен Замовник отримує рішення з опалення, яке відповідає конкретним умовам його будинка

Наші інженерні рішення з опалення тепловим насосом

Що потрібно зробити для отримання проекту з опалення?

1

Зателефонувати нам

Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексну консультацію з питань проектування опалення. Ми відповімо на всі запитання щодо інженерних рішень, які ми пропонуємо. Покажемо які рішення з клімату будуть актуальними саме для Вас.

2

Отримати пропозицію

Отримавши від Замовника інформацію щодо будівлі та бачення інженерних систем, надаємо пропозицію з проектування опалення. Також робимо комерційну пропозицію на основне обладнання, яке буде використане у рішенні. Робимо проект безкоштовно, за умови постачання обладнання.

Проектуємо системи індивідуального опалення будинків з використанням обладнання

Теплові насоси

Ефективне теплогенеруюче обладнання, яке можна використовувати в системі охолодження. Застосовуємо теплові насоси "повітря-вода" та геотермальні теплові насоси. У наших рішеннях теплові насоси працють як основне джерело опалення та кондиціювання.

Електричні котли

Традиційні теплогенеруючі пристрої, які мають необхідну надійність та продуктивність. Електричні котли, допомагають побудувати збалансовану систему ефективного використання електроенергії. Застосовуємо як резервне живлення систем опалення.

твердопаливні котли

Використовуємо пелетні котли з високим ККД. В деяких випадках немає альтернатив пелетним твердопаливним котлам. Намагаємось побудувати енергоефективну систему з мінімальними втратами теплової енергії.

газові котли

Традиційні пристрої з високою надійністю, високим ККД та підвищеною безпекою. Використовуємо як основне та резервне джерело тепла. Чудово поєднується у бівалентних системах опалення з тепловим насосом.

Комбінована сИстема

Будь-яке поєднання у системі опалення теплових насосів, газових котлів, електричних та твердопаливних котлів. Опалення завдяки сонячному випромінюванню. Поєднання джерел допомагає зменшити витрати на енергоресурси, обираючи найдешевший.

Альтернативне опалення

Використання природних джерел енергії для обігріву будівель у комплексі з традиційними. Використовуємо сонячну енергію. Проектуємо системи з використанням сонячних колекторів, де бачимо таку доцільність. Прагнемо зменшити навантаження на навколишнє середовише.

Підібрати вид опалення для Вашого приміщення?

Що Ви отримуєте при замовленні проекту опалення будинку?

При проектуванні опалення надаємо Замовнику документацію теплопостачання будинку. Окрім документів, головним є те, що у будинку Замовника буде втілене інженерне рішення, яке зробить помешкання теплим та затишним, де не буде холодних місць. Ми вміємо поєднувати системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Таким чином, Ви отримуєте комплексне вирішення не тільки з опалення, а у цілому з клімату Вашого будинку. Зателефонуйте нам та отримайте консультацію, чи потрібен проект опалення, або можна використати існуючі рішення фірм-виробників, або наші, які Вам підійдуть. Якщо Ви плануєте систему опалення з використанням теплового насоса, що поєднує в собі систему кондиціонування, а аткож плануєте припливно-витяжну систему вентиляції повітря, то ми пропонуємо зробити проект системи клімату. Подаруємо такий проект, якшо ми будемо робити систему опалення або клімату у Вашому будинку під ключ.

1

Принципове  рішення теплогенераторної

При проектуванні Замовник отримує принципову схему системи опалення. Це схематичне зображення елементів топкової, які поєднані між собою. Завдяки цій схемі стає зрозуміло по якому принципу працює теплогенераторна, а досвідчений монтажник зможе скласти систему опалення.

2

Креслення системи опалення та її прорахунок

Всі необхідні креслення та позначки щодо розміщення обладнання. Габарити обладнання, місця проходження трубопроводів та інше. Завдяки кресленням стає зрозуміло як саме організована система опалення. Ретельно прораховуються тепловтрати примішення та робиться розрахунок гідравлічної системи. Підбираються діаметри труб, насоси, потужність обладнання.

3

Візуалізація системи опалення

Робоча документація в 3D-зображенні. Замовник отримує від нас повну візуалізацію всіх елементів системи опалення. Теж стосується топкової. Завдяки такої деталізаціі стає максимально зрозуміло як саме проводиться монтаж обладнання, та можливе уникнення помилок в побудові системи опалення. Можна побачити як виглядає система, та зробити певні кроки щодо дизайну та розташуванню обладнання.

4

Професійний підбір обладнання по потужності та виробнику

При проектуванні ми підбираємо потужність обладнання і матеріали для системи опалення, які повністю відповідають конкретним умовам прорахованої системи. Пропонуємо Замовнику використовувати у проекті продукцію різних виробників. Замовник одержує оптимальне, за співвідношенням ціна-якість, інженерне рішення з опалення. Як правило, наш Замовник отримує найвигідніші ціни на кліматичне обладнання, яке було використане у проекті.

5

Точна кількість матеріалів для монтажу

Після проектування системи опалення, Замовник отримує специфікацію обладнання. Це конкретний перелік усіх матеріалів, які потрібні для побудови теплопостачання у будинку, завдяки чому Замовник не переплачує за надлишковий матеріал та має можливість планувати фінансування будівництва.

Вашої увазі візуалізація проекту опалення двоповерхового будинку. При проектуванні опалення ми завжди пропонуємо розглянути систему мікроклімату у цілому, оскільки вони завжди поєднані. Тому на відео пропонуємо огляд проекта опалення, проекта вентиляції та проекта кондиціювання приватного будинку:

Часті питання

Вирішили замовити проект опалення?
Ми Вам зателефонуємо!

Вашої увазі візуалізація проекту мікроклімату квартири. Окрім проекта опалення квартири, ми зробили проект вентиляції квартири та проект кондиціювання на базі теплового насосу. Ми завжди пррагнемо бачити мікроклімат у комплексі. Такий підхід завжди дає можливість запропонувати Замовнику максимальний комфортне перебування у своєї оселі:

Пропонуємо проект опалення для Вашого будинку

Системи опалення, кондиціювання та вентиляції тісно пов'язані між собою, тому логічним і правильним є розробка і проектування всіх технічних систем у комплексі.Схожі статті
Проектування кліматичних систем під ключ
31.03.2014 27154
Проектування кліматичних систем під ключ
Як замовити проект систем опалення, вентиляції та кондиціювання? Ми Вам розповімо!  Проектування під ключ У житті сучасних людей система клімату відіграє найважливішу роль, тому щ..
Консультації з опалення
19.09.2022 29284
Консультації з опалення
Як зробити якісне опалення? Ми Вам розповімо Інженерна компанія АЕС пропонує консультації для всіх, кому важливо отримати пораду або конкретне рішення від спеціалістів щодо організації..
Монтаж опалення
19.09.2022 28492
Монтаж опалення
Потрібно професійно змонтувати опалення? Замовити монтаж опалення Монтаж опалення будинку Оперативність Робимо монтаж опалення в оговорені терміни. Наші монтажники мають необх..
Постачання опалювального обладнання
29.11.2022 27533
Постачання опалювального обладнання
Потрібне опалювальне обладнання? Замовити дзвінок Вибір обладнання для опалення Професійно допомагаємо підібрати необхідне обладнання для опалення з урахуванням параметрів, а саме: ..
Монтаж опалення Хмельницький
07.03.2024 349
Монтаж опалення Хмельницький
Потрібен монтаж опалення у Хмельницькому? Замовити монтаж опалення! Якісний монтаж опалення в Хмельницькому! Монтаж опалення будинку Оперативність У нас є все необхідне..
Монтаж опалення у квартирі Хмельницький
17.04.2024 121
Монтаж опалення у квартирі Хмельницький
Потрібен монтаж опалення у квартирі Хмельницького? Замовити монтаж опалення! Професійний монтаж опалення у квартирі Хмельницького - Ваш шлях до комфорту! Монтаж опалення квартири -..
Монтаж системи опалення приватного будинку Хмельницький
22.04.2024 93
Монтаж системи опалення приватного будинку Хмельницький
Потрібен монтаж опалення в будинку? Замовити монтаж опалення! Професійний монтаж опалення у приватному будинку Хмельницького - Ваш шлях до комфорту! Монтаж опалення в будинку - це ..