+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Як зробити якісне опалення?

Інженерна компанія АЕС пропонує консультації для всіх, кому важливо отримати пораду або конкретне рішення від спеціалістів щодо організації опалення в приватному будинку, котеджі, кафе, готелі, офісному або виробничому приміщенні.

Консультація - це...

Комплексне бачення

Розуміємо як побудувати систему опалення в цілому;

Професійні рішення

Підбір варіантів для системи опалення;

Інженерна думка

Погляд фахівця та поради;

Зрозумілі пояснення

Говоримо з Замовником простою мовою.

Все починається з розмови про опалення

Ми допомагаємо сформувати у Замовника бачення того, яке потрібно опалення у будинку. Показуємо та розповідаємо про перші кроки, які необхідно зробити, щоб у подальшому уникнути помилок та отримати надійне, ефективне рішення з опалення.

У спілкуванні з Клієнтом ми уважно вислуховуємо та збираємо всю необхідну інформацію щодо будівлі, де планується робити опалення.

Після чого пропонуємо варіанти побудови теплопостачання. Зазвичай, ми орієнтуємось на рішення, які довели свою працездатність та мають високу енергоефективність, наприклад, опалення з використанням теплових насосів.

Завдяки детальному опитуванню у нас складається чітке розуміння того, що потребує Замовник, та виникає можливість запропонувати різні підходи до вирішення питання опалення.

Після співбесіди ми надаємо варіанти видів теплопостачання, використовуючи різне обладнання, наприклад, газове опалення, електричне опалення та опалення тепловим насосом.

Яке опалення обрати?
З радістю надамо відповіді!


Ретельно збираємо данні

Щоб надати професійне бачення побудови системи опалення, ми отримуємо від Замовника проект, дизайн-проект та фото будівлі.

У разі необхідності, ми можемо зустрітися із Замовником та предметно поспілкуватися. Розуміючи специфіку та складність помешкання, ми запропонуємо найкращі рішення з опалення для конкретної будівлі, іноді, тільки після огляду приміщення наживо.

  • Намагаємось надавати консультаціі та поради, котрі запобігають помилок у подальшому.
  • Щиро прагнемо бути корисними  при плануванні опалення на етапі будівництва.
  • Як свідчить досвід, попереднє бачення інженерних систем запобігає зайвому витрачанню великих коштів у майбутньому.

Комплексне бачення клімату у будинку

Опалення

Питання опалення - лише одна частина комплексного вирішення клімату

Вентиляція

Розуміємо важливість поєднання вентиляціі з комплексним кліматичним рішенням

Кондиціювання

Охолодження може бути реалізовано на тому ж обладнанні, що і опалення - заощаджуємо кошти

Створюємо комфорт

Для досягнення комфортного перебування у будівлі реалізуємо комплексний підхід

  • На наш погляд, тільки комплексний підхід до організаціі кліматичних систем створить, дійсно, комфортне життя у Вашому будинку.
  • Комплексний підхід допомагає більш ефективніше витрачати кошти Замовника завдяки повному використанню можливостей кліматичного обладнання.
  • Ми раді бути корисними Вам у створенні Вашого клімату!

Потрібна консультація з опалення?
Ми з радістю Вам допоможемо!Схожі статті
Проектування опалення
19.09.2022 35376
Проектування опалення
Як отримати проект опалення будинку? Ми з радістю Вам розповімо! gtag('event', 'conversion_event_contact', { // }); Проектування систем опалення приватного будинку, квартир..
Монтаж опалення
19.09.2022 28604
Монтаж опалення
Потрібно професійно змонтувати опалення? Замовити монтаж опалення Монтаж опалення будинку Оперативність Робимо монтаж опалення в оговорені терміни. Наші монтажники мають необх..
Постачання опалювального обладнання
29.11.2022 27656
Постачання опалювального обладнання
Потрібне опалювальне обладнання? Замовити дзвінок Вибір обладнання для опалення Професійно допомагаємо підібрати необхідне обладнання для опалення з урахуванням параметрів, а саме: ..
Консультації з влаштування кліматичних систем
12.02.2024 27244
Консультації з влаштування кліматичних систем
  Як налаштувати кліматичну систему? Ми Вам розповімо Експерти Інженерної компанії АЕС надають консультаційні послуги всім, кому потрібно отримати поради або певні рішення від спе..
Монтаж опалення Хмельницький
07.03.2024 349
Монтаж опалення Хмельницький
Потрібен монтаж опалення у Хмельницькому? Замовити монтаж опалення! Якісний монтаж опалення в Хмельницькому! Монтаж опалення будинку Оперативність У нас є все необхідне..
Монтаж опалення у квартирі Хмельницький
17.04.2024 121
Монтаж опалення у квартирі Хмельницький
Потрібен монтаж опалення у квартирі Хмельницького? Замовити монтаж опалення! Професійний монтаж опалення у квартирі Хмельницького - Ваш шлях до комфорту! Монтаж опалення квартири -..
Монтаж системи опалення приватного будинку Хмельницький
22.04.2024 93
Монтаж системи опалення приватного будинку Хмельницький
Потрібен монтаж опалення в будинку? Замовити монтаж опалення! Професійний монтаж опалення у приватному будинку Хмельницького - Ваш шлях до комфорту! Монтаж опалення в будинку - це ..