+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
3105
Артикул:
Siphon NANO
Архівний
Ціну уточнюйте

Аксесуари до монтажу кондиціонерів (4)

 Пропонуємо придбати Сифон Сухий Siphon NANO (НАНО) - є необхідним аксесуаром-компонентом в системах кондиціонування повітря для вирішення всіх відомих проблем пов’язаних з дренажною системою, а саме: потрапляння неприємних запахів в приміщення, захищає випарник від впливу парів аміаку, що виходять зі стоків каналізації. Невіднятний компонент у випадках коли одна спільна дренажна система на декілька кондиціонерів які розміщені в різних приміщеннях, запобігає переміщенню між зонами: повітрю, бактерій, вірусів (наприклад: МЕДИЧНІ-заклади і т.п.). Доцільній буде коли система змонтована з виводом конденсату на зовні з приміщення, він здатний вирішити проблему шуму (свист, булькотіння), таке звучання виникає при попаданні повітря в дренажну трубку при сильному вітрі.

     Найголовнішим є те, що цей сифон дуже важливий у випадках монтажу з відводом конденсату у каналізацію, він оздоблений кульковим гідрозатвором і ніколи не пересохне як це відбувається у класичних «U» образних сифонах, тобто захищає 24/7 від неприємних запахів, токсичних газів та теплообмінник від випарів аміаку!

     Siphon NANO нано продовжить термін служби системі кондиціонування і вбереже від згубного токсичного впливу і отруєння людського організму.

Замовляйте Сухий сифон Нано, з безкоштовною доставкою у нашому інтернет магазині.

   Розроблений для горизонтальної установки, розміри сифона дозволяють без ускладнень розмістити його навіть у внутрішньому блоці кондиціонера (спліт-система), або разом з фріонотрасою в коробі (кабель-канал 60*60мм) та на горизонтальній ділянці дренажної системи. Прозорий корпус сифона виготовлений з ударостійкого пластику, дозволяє легко і швидко оглядати його зсередини і перевіряти на предмет очищення без необхідності від'єднання труб. Сифон має патрубок на вході і патрубок на виході - ø16мм. Рекомендується для житлових та комерційних системах дренажу. Купити сифон для дренажу за найкращою ціною.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • УСУВАЄ ПРОБЛЕМУ ЗАПАХУ КАНАЛІЗАЦІЇ
  • УСУВАЄ ПРОБЛЕМУ ПОТРАПЛЯННЯ ГАЗІВ АМІАКУ З КАНАЛІЗАЦІЇ, ЯКІ РУЙНУЮТЬ ВИПАРНИКИ
  • УСУВАЄ ПЕРЕМІЩЕННЮ ПОВІТРЯ МІЖ ПРИМІЩЕННЯМИ (МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ і т.п.)
  • ДЛЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ У ВНУТРІШНІЙ БЛОК КОНДИЦІОНЕРА АБО В КОРОБ (КАБЕЛЬ-КАНАЛ 60*60мм) РАЗОМ З ФРІОНОТРАССОЮ
  • УСУВАЄ ПРОБЛЕМУ ШУМУ (СВИСТ, БУЛЬКОТІННЯ)
  • ПРОЗОРИЙ КОРПУС ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ІНСПЕКЦІЇ
  • РОЗБІРНИЙ ДЛЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
  • РОЗМІР ТРУБОК ПІД’ЄДНАННЯ:  Ø16 мм
  • ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ: 420 мл/хв.
  • ВАГА НЕТТО: 18,6 г.

У нас Ви можете купити сухий сифон НАНО з безкоштовною доставкою у будь які міста Укоаіни. Заощаджуйте час та замовляйте сухий сифон Нано.

Основні характеристики

Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

З цим товаром купують