+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Як отримати проект з вентиляції?

Проектування вентиляції

Оперативно

Розуміємо своєчасність надання повної проектної документації з вентиляції

Недорого

Демократичні та гнучкі ціни. При постачанні обладнання - пректне рішення безкоштовно

Професійно

Багатий опит в проектуванні систем вентиляції. Більш 150 виданих інженерних рішень

Індивідуальний підхід

Кожен Замовник отримує проектне рішення з вентиляції, яке відповідає його приміщенню

Наші проектні інженерні рішення з вентиляції

Що потрібно зробити для отримання проекту вентиляції будинку?

1

Зателефонувати нам

Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексну консультацію з питань проектування вентиляції. Ми відповімо на всі запитання щодо інженерних рішень, які ми пропонуємо, та надамо відповіді стосовно обладнання та принципів побудови Вашої вентиляційної системи.

2

Отримати пропозицію

Отримавши від Замовника інформацію щодо будівлі та зрозумівши його побажання, надаємо пропозицію з проектування вентиляційних систем. Робимо проект безкоштовно, за умови постачання обладнання. Оскільки, в будь-якому разі, вентиляційне обладнання буде купуватися, то така пропозиція досить актуальна.

Проектуємо системи вентиляції з використанням різноманітного обладнання

КАНАЛЬНІ ВЕНТИЛЯТОРИ

В наших рішеннях використовуємо малошумні канальні вентилятори з високими показниками ефективності, що дозволяє виконувати більш комфортні, безшумні вентиляційні системи.

ПРИпливнО-ВИТЯЖНІ УСТАНОВКИ

Маємо великий досвід використання будь-яких припливно-витяжних установок, окремо припливних установок та витяжних. Побудова системи з вентиляційною установкою робить централізоване постачання свіжого та фільтрованого повітря, що є досить ефективним рішенням для будинку.

РЕКУПЕРАЦІЯ ТЕПЛА

Використовуємо в наших рішеннях припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла. Рекуперація тепла є дуже енергоефективною технологією, котра створює можливість заощаджувати до 80% витрат на опалення та кондиціювання.

ОСУШУВАЧІ

Пропонуємо рішення для систем осушування у місцях з високою вологістю повітря, наприклад, у приміщеннях з бассейном. Співпрацюємо з відомими виробниками осушувачів як побутового рівня, так і промислового чи комерційного призначення.

ВИТЯЖНА сИстема САНВУЗЛІВ

Як правило останнім часом використовуємо Smart- вентиляцію. Пропонуємо малошумні системи з таймінгом та з датчиками вологості. Такі рішення значно заощаджують електричну енергію та, головне, вирішують питання відсутністі запахів та вологості у санвузлах.

Витяжні кухонні системи

Прискіпливо відносимось до питаннь незначного шуму, видалення запахів та до сучасного дизайну при організації витяжки на кухні. Наші рішення запобігають утворенню надлишкової вологи у приміщенні та розповсюдженню запахів по будинку.

Дізнатись, яка вентиляція потрібна для Вашого будинку

Навіщо робити проект вентиляції?

При проектуванні вентиляційних систем надаємо Замовнику документацію щодо вентиляції будинку, але головним є те, що Ви отримуєте свіже та фільтроване повітря у достатній кількості. Свіже повітря зміцнює здоровʼя мешканців та запобігає розвитку інших захворювань, таких як астма.

1

Інженерне рішення

При проектуванні Замовник отримує схему системи вентиляції - схематичне зображення елементів з яких будується вентиляція. Робиться аеродинамічний прорахунок системи. Завдяки цій схемі стає зрозуміло по якому принципу працює вентиляція, а досвідчений підрядник зможе виконати монтаж вентиляції. Завдяки прорахункам робимо систему вентиляції максимально затишною.

2

Креслення системи вентиляції

Всі необхідні креслення та помітки щодо розміщення обладнання. Габарити обладнання, місця проходження воздухопроводів та інше. Завдяки кресленям стає зрозуміло як саме організована система вентиляції. Креслення кліматичних інженерних систем  оптимізують працю дизайнера.

3

Візуалізація системи вентиляції

Робоча документація в 3D-зображенні. Замовник отримує від нас повну візуалізацію усіх елементів та вузлів системи вентиляції. Теж стосується і обладнання. Завдяки такої деталізаціі стає максимально зрозуміло як саме проводити монтаж вентиляції, та можливе уникнення принципових помилок в монтажі.

4

Професійний підбір обладнання

При проектуванні ми прораховуємо потреби у свіжому повітрі конкретного приміщення, та розумно підбираємо адаптери, вентиляційні решітки, повітропроводи, припливно-витяжні установки та інше обладнання і матеріали. Замовник отримує оптимально підібране вентиляційне обладнання згідно аеродинамічним прорахункам. Відсутня надлишкова оплата за надмірні показники.

5

Точна кількість матеріалів для монтажу

Після проектування системи вентиляції Замовник отримує специфікацію на вентиляційне обладнання. Це конкретний перелік усіх матеріалів, які потрібні для побудови системи вентиляції у будинку, завдяки чому Замовник не переплачує за надлишковий матеріал та має можливість планувати фінансування будівництва.

Поширені запитання

Вирішили замовити проект вентиляції?
Ми Вам зателефонуємо!

Пропонуємо Вашій увазі проєкт системи вентиляції у квартиріСхожі статті
Проектування кліматичних систем під ключ
31.03.2014 27311
Проектування кліматичних систем під ключ
Як замовити проект систем опалення, вентиляції та кондиціювання? Ми Вам розповімо!  Проектування під ключ У житті сучасних людей система клімату відіграє найважливішу роль, тому щ..
Консультації з вентиляції
29.06.2015 28537
Консультації з вентиляції
  Як налаштувати вентиляційну систему? Ми Вам розповімо Інженерна компанія АЕС надає консультаційні послуги всім, кому потрібно отримати по..
Постачання обладнання з вентиляції
29.11.2022 27528
Постачання обладнання з вентиляції
Потрібне вентиляційне обладнання? Замовити дзвінок Вибір обладнання для вентиляції Професійно допомагаємо підібрати необхідне обладнання для вентиляції з урахуванням таких парамет..
Монтаж систем вентиляції
14.01.2023 28221
Монтаж систем вентиляції
Потрібно професійно змонтувати вентиляцію? Замовити монтаж вентиляції! Монтаж вентиляції будинку Оперативність Робимо монтаж вентиляції в оговорені терміни. Наші монтажникі ма..