+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(

Тепловий насос – цілком вигідне рішення для опалення квартири в новобудові.

Ні для кого не є секретом, як будуються та здаються багатоквартирні будинки в Україні. І скільки роботи власникам потрібно ще зробити після їх здачі. Хоча сам забудовник обіцяв, що будинок вже буде зданий в експлуатацію, а реалії найчастіше є іншими. Зазвичай після заселення в довгоочікувану квартиру власник ще тривалий час продовжує боротися зі забудовником, так як будинок підключений до місцевої електромережі. Самі забудовники намагаюся відтягувати момент здачі трансформаторної підстанції. Внаслідок чого власники багатоквартирного будинку оплачують за електроенергію як юридичні особи по таким самим тарифам. На що самі забудовники відповідають: не подобається – не заселяйтеся зараз у «вже зданий будинок».

Найчастіше, при заселенні, власники житла ще не мають працююче індивідуальне опалення.

Пропонуємо на прикладі порахувати скільки ж обійдеться опалення квартири взимку за допомогою електроприладів:

  • квартира площею 50 м²
  • утеплення стін за нормативом – 45 Вт з 1м.²  

50 м² х 45 Вт/м²

1000

= 2.25 кВт

 

Щоб опалити приміщення при вуличній температурі взимку - 21°С до комфортної температури 22°С в приміщенні – необхідно використовувати 2.25 кВт електроенергії кожну годину, вартість тимчасового електропостачання 2.28 грн/кВт. На інший тариф власник може розраховувати лише тоді, коли заключить постійний прямий договір з електропостачальною компанією. Для цього забудовник спочатку має здати підстанцію на баланс цієї компанії. 

Тобто, за опалювальний сезон, а в Україні люди опалюють приблизно 190 днів на рік (дні коли температура на вулиці близько 7°С) потрібно витратити: 

2,25 кВт х (21°С - 0.7°С)

21°С + 22°С

 х 196 днів х 24 години = 4 996 кВт

 

Враховуючи вартість електрики виходить сума:

5 685 х 2,28 = 11 241 грн

Перед тим як оплачувати щомісяця ці шалені квитанції, радимо задати собі декілька запитань:

  • Чи мені потрібне надійне обладнання на багато років?
  • Чи буду я ставити влітку кондиціонер для охолодження?
  • Чи хочу я заощаджувати на опаленні? Адже тепловий насос використовує лише 1 кВт електроенергії в годину, а видає 3.5 кВт

Виходить, що опалювальний сезон може обійтися: 

12 961 грн

3.5 кВт

= 3 211 грн

Є над чим задуматися, правда ж?

Це означає, що вже за перший рік ви зекономите на опаленні за допомогою електрики 8 300 грн.

Не рахуючи вже опалення за допомогою природнього газу, там суми платіжок будуть значно більшими.

Одназначно - це гарне рішення поставити в квартирі будь-якого міста України тепловий насос, як функціональний агрегат, що працюватиме на опалення, кондиціювання та гаряче водопостачання, і керувати ним віддалено.

Тим більше тепловий насос від Компаніі АЕС не є занадто великим обладнанням, всього один блок усередині і один блок зовні і це легко можна вписати в інтер’єр. Варіантів та дизайнів такого обладнання безліч і ми з радістю підберемо для Вас найкращий! heart