+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
1821
Артикул:
740-01
Виробник:
Gree
Архівний
Ціну уточнюйте

Інверторні кондиціонери канального типу Gree використовуються для забезпечення комфортного мікроклімату в магазинах,офісах, готелях, ресторанах та в інших будовах нестандартного планування ізвеликими площами і сучасним дизайном. Особливістю даних моделей є можливістьустановки всередину фальш - стін, підвісних стель і стельових коробів, щодозволяє повністю приховати їх від очей відвідувачів.

Полупромислова серія Gree U- Match представлена модельним рядом внутрішніх канальних блоків (що працюють з універсальними зовнішніми блоками)продуктивністю від 2,7 кВт до 16,5 кВт.

Внутрішній канальний блок Gree GFH60K3FI (використовуєтьсядля комплектації спліт-систем U – Match) - гідний варіантдля забезпечення комфортного мікроклімату в громадських приміщенняхплощею до 160 м². Варто враховувати, що модельрозрахована на роботу із зовнішнім блоком, підключеним до трифазної мережі380В.

Gree GFH60K3FI  поєднує класичний набір базових функцій, виконаний у лаконічномудизайні; працює в таких режимах як: охолодження, обігрів, осушення і очищення іоснащений можливістю здійснювати рівномірний розподіл нагрітого і охолодженогоповітря всередині приміщення (Широкийпотік повітря).

Продуктивність в режиміохолодження становить 16,0 кВт, а в режимі обігріву – 16,5кВт. Кондиціонер працює на фреоні R410a. Роботав режимі «охолодження» можлива в межах температур навколишнього повітрявід - 15°С до + 48°С, а в режимі «обігрів» - від -10°С до + 24°С.

Інверторні технології забезпечують плавнурегулювання потужності роботи кондиціонера. Наявність турборежима дозволить оперативно охолодити або обігрітиприміщення. Крім того, виробникомпередбачена можливість роботи моделі в режимі "Сон", що забезпечує комфорт та економію електроенергії.

Очищення повітря відбактерій, пилу і неприємних запахів досягається за допомогою роботи електростатичного фільтра. Самоочищення блоку забезпечує 100%видалення вологи із теплообмінника, запобігаючи тим самим поява цвілі тагрибка.

МодельGree GFH60K3FI оснащена такими функціями,як:

-Осушення та очищенняповітря;

- Автоматичний режим роботивентилятора;

- Таймер;

- Режим "Турбо";

- Широкий потік повітря;

- Авторестарт;

- Самоочищення. 

До комплекту входитьнастінний пульт керування.

Основні характеристики

Wi-Fi модуль
так
Вага внутрішнього блока, кг
57
Вага зовнішнього блока, кг
100
Витрата повітря внутрішнього блоку
3000 м³хч
Габарити внутрішнього блока, мм
350х1340х750
Габарити зовнішнього блока, мм
1000х790х427
Гарантія, рік
3
Діаметр труб фреонопровіду, мм
6.35х9.52
Електрична потужність при обігріві, кВт
4,57 кВт
Електрична потужність при охолодженні, кВт
5.6
Країна-виробник
Китай
Напруга, В
Потужність обігріву, кВт
16.5
Потужність охолодження, кВт
16
Рівень шуму внутрішній блок, дБ
57
Рівень шуму зовнішній блок, дБ
40
Рекомендована площа приміщення, м2
160
Функції
- Осушение и очистка воздуха;- Автоматический режим работы вентилятора;- Таймер;- Режим «Турбо»;- Широкий поток воздуха;- Авторестарт;- Самоочистка.
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Є запитання по товару?
Із задоволенням вас проконсультуємо!