+38 067 555 1628
+38 067 750 0755

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
1808
Артикул:
685-01
Виробник:
Gree
Архівний
Ціну уточнюйте

Кондиціонери канального типу Gree використовуються для забезпечення комфортного мікроклімату в магазинах,офісах, готелях, ресторанах та в інших будовах нестандартного планування ізвеликими площами і сучасним дизайном. Особливістю даних моделей є можливістьустановки всередину фальш - стін, підвісних стель і стельових коробів, щодозволяє повністю приховати їх від очей відвідувачів.  

Напівпромислова серія Gree U- Match (без інвентора, тип «On/Off», зимовий комплект) представленамодельним рядом канальних блоків продуктивністю від 2,6 кВт до 18,0 кВт

Внутрішній канальний блок Gree GFH30K3HI (використовуєтьсядля комплектації спліт-систем U – Match) - гідний варіант дляобігріву та охолодження повітря в громадських приміщеннях площею до80 м²

Gree GFH30K3HI поєднує класичний набірбазових функцій для роботи з низькимрівнем шуму в режимах: охолодження, обігрів і осушення та очищення повітря;виконаний у лаконічному дизайні і оснащений можливістю здійснювати рівномірнийрозподіл нагрітого і охолодженого повітря всередині приміщення (Широкий потік повітря).

Продуктивність в режимі охолодження становить 8,3 кВт, а врежиме обігріву – 8,8 кВт. Кондиціонер працює на фреоні R410a. Роботаможлива в межах температур: від - 15°С до + 43°С. Крім того, виробникомпередбачений турборежим, якийдозволить оперативно охолодити або обігріти приміщення.

Очищення повітря від бактерій, пилу і неприємнихзапахів досягається за допомогою роботи електростатичногофільтра. Самоочищення блокузабезпечує 100% видалення вологи із теплообмінника, запобігаючи тим самим появацвілі та грибка.

 БлокGree GFH30K3HI оснащений такими функціями,як:

 -Осушення та очищенняповітря;

- Таймер;

- Режим "Турбо";

- Робота в режимі"Сон";

- Широкий потік повітря;

- Авторестарт;

- Самоочищення.

До комплекту входить пультДУ.

Відгуків про цей товар ще не було.

Є запитання по товару?
Із задоволенням вас проконсультуємо!